490. CHILDREN'S JUMPER Table II 2(b)

result entry horse / owner rider prize
1 1307 ZINDORA V/D KAPEL
DANIEL KERINS
DANIEL KERINS 225.00
2 1314 ELWOOD 13
GLENBEIGH FARM
DANIEL KERINS 150.00
3 59 FORREST GUMP 108
DONALD STEWART
ELIZA KIMBALL 100.00
4 40 AVAILABLE OHIO
CARLY HOFT
ELIZA KIMBALL 70.00
5 717 HIMALAYAN OOLONG
JODY CATTELL
ADELAIDE ARTHUR 55.00
6 865 CASANOVA B
GRACIELA ROBERT
GRACIELA ROBERT 50.00
7 1186 CHUTZPAH
BETH BANKEMPER
MADDY MOTE 50.00
7 1186 CHUTZPAH
MADDY MOTE
MADDY MOTE 50.00
8 814 VIA DOLOROSA
ABIGAIL BEATY
ABIGAIL BEATY 50.00
9 1828 RAGAZZO CARINO
ADELINE PAVLIN
ADELINE PAVLIN 50.00
10 1808 LEONARDO
SAMANTHA BRIGGS
SAMANTHA BRIGGS 50.00
11 398 MAGDALENA 7
SARAH STEADMAN
SARAH STEADMAN 50.00
12 1415 S-ACORADA DONALDSON
PIERCE JENKINS
ELLA DOMENICONE 0.00

491. CHILDREN'S JUMPER Table II Sec 2(b)

result entry horse / owner rider prize
1 396 AUBADE VA
SARAH STEADMAN
SARAH STEADMAN 225.00
2 1061 WAMIRA
JILL SHULMAN
LAYLA KURBANOV 150.00
3 405 VERONIEQUE
HILLSIDE FARM LLC
GABBY CECIL 100.00
4 1307 ZINDORA V/D KAPEL
DANIEL KERINS
DANIEL KERINS 70.00
5 59 FORREST GUMP 108
DONALD STEWART
ELIZA KIMBALL 55.00
6 1314 ELWOOD 13
GLENBEIGH FARM
DANIEL KERINS 50.00
7 1360 WHIP JET 41
FAIRFIELD FARMS LLC
GILLIAN AIKEN 50.00
8 244 DUROSO
CLAUDETTE YARBROUGH
CLAUDETTE YARBROUGH 50.00
9 1028 RUMOROSA
HARLOW INVESTMENT ENTERPRISES, LLC
LUKE JENSEN 0.00
10 1173 NABUCO
WHISPER FARM, LLC
SYDNEY HAMEL 0.00
11 1739 ALI BABA DE LA POMME
MAARTEN HUYGENS
LUKE JENSEN 0.00
12 1605 FLORA D' HOUTVELD Z
ROBERTO TERAN
ISABELA DE SOUSA 0.00

492. CHILDREN'S JUMPER Table II Sec 1

result entry horse / owner rider prize
1 1061 WAMIRA
JILL SHULMAN
LAYLA KURBANOV 225.00
2 405 VERONIEQUE
HILLSIDE FARM LLC
GABBY CECIL 150.00
3 717 HIMALAYAN OOLONG
JODY CATTELL
ADELAIDE ARTHUR 100.00
4 1796 WANDA
MAARTEN HUYGENS
LUKE JENSEN 70.00
5 1808 LEONARDO
SAMANTHA BRIGGS
SAMANTHA BRIGGS 55.00
6 1360 WHIP JET 41
FAIRFIELD FARMS LLC
GILLIAN AIKEN 50.00
7 1221 CEKACIA
DEVIN WILSON
DEVIN WILSON 50.00
8 1605 FLORA D' HOUTVELD Z
ROBERTO TERAN
ISABELA DE SOUSA 50.00
9 1739 ALI BABA DE LA POMME
MAARTEN HUYGENS
LUKE JENSEN 0.00
10 411 ALLADIN V
CROWN SAGE/VARTECH SYSTEMS
RYLEIGH THREATT 0.00
11 1415 S-ACORADA DONALDSON
PIERCE JENKINS
ELLA DOMENICONE 0.00
12 21 CARA
RIVERVIEW FARM, LLC
OLIVIA DARNELL 0.00

610. CHILDREN'S CLASSIC Table II Sec 2(b)

Presented by: EQUITHRIVE

result entry horse / owner rider prize
1 1314 ELWOOD 13
GLENBEIGH FARM
DANIEL KERINS 600.00
2 1211 ZABELLE S
LIMA BEAN LLC.
EMILY AITKEN 425.00
3 396 AUBADE VA
SARAH STEADMAN
SARAH STEADMAN 300.00
4 717 HIMALAYAN OOLONG
JODY CATTELL
ADELAIDE ARTHUR 230.00
5 865 CASANOVA B
GRACIELA ROBERT
GRACIELA ROBERT 175.00
6 1362 RUSSELL
FLOYD SPORT HORSES
ERIN FLOYD 160.00
7 40 AVAILABLE OHIO
CARLY HOFT
ELIZA KIMBALL 160.00
8 253 FVF SAILORMAN
FOX VIEW FARM
JAMES FALONI 150.00
9 1796 WANDA
MAARTEN HUYGENS
LUKE JENSEN 150.00
10 1273 DAMON
CLEOPATRA GEORGIADES
CLEOPATRA GEORGIADES 150.00
11 1605 FLORA D' HOUTVELD Z
ROBERTO TERAN
ISABELA DE SOUSA 150.00
12 814 VIA DOLOROSA
ABIGAIL BEATY
ABIGAIL BEATY 0.00