490. CHILDREN'S JUMPER Table II 2(b)

result entry horse / owner rider prize
1 1173 NABUCO
WHISPER FARM, LLC
SYDNEY HAMEL 225.00
2 1553 TRIOMPHE-SCR 7/17
ELLIE KNIGHT
REBECCA MORRIS 150.00
3 807 CANCUM 2
MORGAN MALIN
MORGAN MALIN 100.00
4 411 ALLADIN V
CROWN SAGE/VARTECH SYSTEMS
RYLEIGH THREATT 70.00
5 145 BINDIA
TESSA ALVAREZ
TESSA ALVAREZ 55.00
6 623 MARY JANE
MUSICAL WOODS LLC
SOFIA ROBERTS 50.00
7 1415 S-ACORADA DONALDSON
PIERCE JENKINS
ELLA DOMENICONE 50.00
8 622 ZATHURA
ROBERTS STABLES, LLC
SOFIA ROBERTS 50.00
9 304 DREAM ON
EMMA VANDENHOUTEN
EMMA VANDENHOUTEN 0.00

491. CHILDREN'S JUMPER Table II Sec 2(b)

result entry horse / owner rider prize
1 393 CYLANDRA
HELEN KIRBO
HELEN KIRBO 225.00
2 1307 ZINDORA V/D KAPEL
DANIEL KERINS
DANIEL KERINS 150.00
3 402 CRUZ Z
WENDY PERALTA
HELEN KIRBO 100.00
4 1211 ZABELLE S
LIMA BEAN LLC.
EMILY AITKEN 70.00
5 1061 WAMIRA
JILL SHULMAN
LAYLA KURBANOV 55.00
6 1142 QUEEN OF DIAMONDS
KINGFISH STABLES L.L.C.
VIRGINIA BONNIE 50.00
7 1574 CAPTIVA
VIRGINIA BONNIE
VIRGINIA BONNIE 50.00
8 1362 RUSSELL
FLOYD SPORT HORSES
ERIN FLOYD 50.00
9 480 VOLCAN ALIA
ANNA ROBSON
ANNA ROBSON 0.00
9 480 VOLCAN ALIA
EMILY SCALIA
ANNA ROBSON 0.00
10 1606 KING OF KANNAN
BLUE STAR INVESTMENTS
ISABELA DE SOUSA 0.00

492. CHILDREN'S JUMPER Table II Sec 1

result entry horse / owner rider prize
1 1307 ZINDORA V/D KAPEL
DANIEL KERINS
DANIEL KERINS 225.00
2 1360 WHIP JET 41
FAIRFIELD FARMS LLC
GILLIAN AIKEN 150.00
3 402 CRUZ Z
WENDY PERALTA
HELEN KIRBO 100.00
4 1139 CUPID SHUFFLE
JULIA TOLKAN
VIRGINIA BONNIE 70.00
5 411 ALLADIN V
CROWN SAGE/VARTECH SYSTEMS
RYLEIGH THREATT 55.00
6 480 VOLCAN ALIA
ANNA ROBSON
ANNA ROBSON 50.00
6 480 VOLCAN ALIA
EMILY SCALIA
ANNA ROBSON 50.00
7 1606 KING OF KANNAN
BLUE STAR INVESTMENTS
ISABELA DE SOUSA 50.00
8 1434 CHAYA CRISTALLE
WILD OAK FARM
KATHERINE LENKART 50.00
9 1553 TRIOMPHE-SCR 7/17
ELLIE KNIGHT
REBECCA MORRIS 0.00
10 1141 QUADEA
VIRGINIA BONNIE
VIRGINIA BONNIE 0.00
11 1415 S-ACORADA DONALDSON
PIERCE JENKINS
ELLA DOMENICONE 0.00
12 188 ARAGON
TERRY RUSSELL
CASSIDY OPPERMANN 0.00

610. CHILDREN'S CLASSIC Table II Sec 2(b)

Presented by: EQUITHRIVE

result entry horse / owner rider prize
1 1139 CUPID SHUFFLE
JULIA TOLKAN
VIRGINIA BONNIE 600.00
2 1574 CAPTIVA
VIRGINIA BONNIE
VIRGINIA BONNIE 425.00
3 1061 WAMIRA
JILL SHULMAN
LAYLA KURBANOV 300.00
4 1173 NABUCO
WHISPER FARM, LLC
SYDNEY HAMEL 230.00
5 865 CASANOVA B
GRACIELA ROBERT
GRACIELA ROBERT 175.00
6 1211 ZABELLE S
LIMA BEAN LLC.
EMILY AITKEN 160.00
7 1362 RUSSELL
FLOYD SPORT HORSES
ERIN FLOYD 160.00
8 1630 BIALDA
PLAIN BAY SALES
DOMINIC GIBBS 150.00
9 393 CYLANDRA
HELEN KIRBO
CATALINA PERALTA 150.00
10 253 FVF SAILORMAN
ELLEN MITCHELL
JAMES FALONI 150.00
10 253 FVF SAILORMAN
FOX VIEW FARM
JAMES FALONI 150.00
11 1360 WHIP JET 41
FAIRFIELD FARMS LLC
GILLIAN AIKEN 0.00
12 59 FORREST GUMP 108
DONALD STEWART
ELIZA KIMBALL 0.00